Chantal ProSalon Dekoloryzator 2x100g

od hairandbeauty
od 31,67 zł
Dostępny
14,00 zł
najtańsza dostawa
Nowy
stan
Brak oceny
ocena sprzedawcy
14 dni
na odstąpienie umowy

sztuk
lub
Spytaj o produkt
Lokalizacja: Leszno
Płatność przez: Pobranie, Przelew
SKU 029107
Dostawa z Polski Tak
Wielkość Produkt pełnowymiarowy
Typ Rozjaśniacze
Kolor włosów Do każdego koloru włosów
Kolor farby Inne
Waga 0.1 kg
Wymiary 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm
Wymiary z opakowaniem 0.00m x 0.00m x 0.00m

CHANTAL ProSalon Colorpeel Dekoloryzator do włosów

Do całkowitego usunięcia koloru lub jego delikatnej korekty stosuje się preparaty dwuskładnikowe. Jeden zawiera środek redukujący (hydroksymetanosulfinian sodu ), drugi zaś aktywator (kwas cytrynowy), który uaktywnia reduktor. Obydwa składniki miesza się ze sobą bezpośrednio przed użyciem.

Colorpeel jest produktem dwufazowym do łączenia w stosunku 1:1.

W zależności od długości włosów należy dobrać odpowiednią ilość kosmetyku, jeden zestaw wystarcza na jedną aplikację dla włosów półdługich.

 Najlepszy efekt dekoloryzacji uzyskuje się na włosach, które farbowane były wcześniej środkami półtrwałymi a w przypadku farb - jeżeli włosy koloryzowane były nie więcej niż 1-2 razy. Najtrudniejszym do usunięcia z włosów kolorem jest kolor czarny.

 Efekt dekoloryzacji zależy w tym przypadku od rodzaju zastosowanej farby oraz czasu jaki upłynął od momentu koloryzacji.

 Colorpeel zawiera Pantenol (prowitamina B5) - długotrwale nawilża włosy, zmniejsza ich skłonność do rozdwajania, poprawia stan uszkodzonych włosów, wygładza ich powierzchnię oraz nadaje wyjątkową gładkość i blask.

Sposób użycia:

Nakładać na suche lub wilgotne włosy. Wstrząsnąć preparaty przed użyciem. W plastikowej misce zmieszać reduktor (butelka oznaczona nr 1) z aktywatorem (butelka oznaczona nr 2) w proporcjach 1:1 i następnie równomiernie rozprowadzić produkt na całość lub na wybrane pasma włosów. Zabieg należy wykonać natychmiast po połączeniu obu faz, ponieważ Colorpeel traci swoje właściwości w miarę upływu czasu. Przykryć włosy foliowym czepkiem/folią fryzjerską w celu utrzymania jak najniższego dopływu tlenu i pozostawić na 10 – 30 minut, sprawdzając efekt co każde 5 minut. Umyć włosy szamponem oczyszczającym, przeciwdziała to ich późniejszemu, niepożądanemu ciemnieniu.

Jeśli efekt dekoloryzacji jest zbyt ciemny, należy powtórzyć zabieg.

Uwaga: Do ponownej koloryzacji należy użyć farby o minimum 2 tony jaśniejszej od oczekiwanego koloru.

pojemność: 2x 100ml

Znalazłeś błąd w opisie lub na zdjęciu?