Czołg R/C 1:28 Zdalnie Sterowany Czarny z Bunkrem

od sklepfantazja
od 139,00 zł
Dostępny
Kupiła 1 osoba
Gratis
najtańsza dostawa
Nowy
stan
Brak oceny
ocena sprzedawcy
14 dni
na odstąpienie umowy

sztuk
139,00 zł
lub
187,17 zł
Kontakt ze sprzedawcą
Lokalizacja: Kraków
Płatność przez: PayU, Pobranie, Przelew
SKU 4804
Wymiary z opakowaniem -1.00m x -1.00m x -1.00m
  • Długość towaru w centymetrach: 20
  • Wysokość towaru w centymetrach: 55
  • Szerokość towaru w centymetrach: 25
  • Waga gabarytowa w gramach: 4583.33


Zdalnie sterowane militarne zabawki stale zyskują na popularności. Wiele osób twierdzi, że sprawiają nawet więcej radości rodzicom niż dzieciom! Nic w tym dziwnego – kto by nie chciał kierować wielkim, wojennym sterowanym radiowo pojazdem? Zarówno dzieciom jak i rodzicom możemy polecić Zdalnie Sterowany czołg z Bunkrem!


Replika czołgu Tygrys w skali 1:28 to prawdziwy rarytas dla użytkownika w każdym wieku. Wykonany z solidnego plastiku pojazd posiada ruchomą wieżyczkę z działkiem, za pomocą pilota można kierować nim do przodu i do tyłu oraz skręcać. Prawdziwa zabawa rozpoczyna się jednak po uruchomieniu funkcji Gry Wojennej, w której jako operator czołgu należy przeprowadzić ostrzał wrogiego bunkra. Zarówno na czołgu jak i na bunkrze znajdują się nadajniki i odbiorniki podczerwieni, za pomocą których przeprowadzany jest wzajemny ostrzał. Zadaniem czołgisty jest unikanie ostrzału karabinem maszynowym ze strony bunkra i oddawanie bezpiecznych strzałów w kierunku budynku wroga. Zarówno bunkier jak i czołg posiadają znaczniki ilości swoich punktów wytrzymałości. Po strzeleniu do bunkra odpowiednią ilość razy rozpadnie się on, symbolizując wygraną czołgu.


Czołg zasilany jest akumulatorkiem o napięciu 6V, który może być ładowany dołączoną do zestawu ładowarką. Pilot do działania potrzebuje 2 baterii AA - nie są dołączone do zestawu.


Wymiary czołgu:
26 cm x 12 cm x 11 cm


Długość lufy:
17 cm


Wymiary bunkra:
14 cm x 9 cm


Wymiary pilota:
11 cm x 12 cm x 5 cm


Wymiary pudełka:
51 cm x 17 cm x 19 cm


 

Znalazłeś błąd w opisie lub na zdjęciu?
691567805