Indola Farba C.32 60 ml

od hairandbeauty
od 19,90 zł
Dostępny
8,99 zł
najtańsza dostawa
Nowy
stan
Brak oceny
ocena sprzedawcy
14 dni
na odstąpienie umowy

sztuk z 1
lub
Kontakt ze sprzedawcą
Lokalizacja: Leszno
Płatność przez: Pobranie, Przelew
SKU IFC.32
Dostawa z Polski Tak
Wielkość Produkt pełnowymiarowy
Pojemność 60 ml
Typ Farby
Kolor włosów Do każdego koloru włosów
Kolor farby Inne
Marka Inna marka
Waga 0.1 kg

Dzięki nowoczesnej koloryzacji Indola Permanent Care Color można uzyskać olśniewający trwały kolor, dbając jednocześnie o kondycję i zdrowy wygląd włosów.

Permanentna koloryzacja Indola PCC jest niezawodna i bazuje na technologii o wysokiej jakości. To odpowiedź na rosnące potrzeby dotyczące profesjonalnej koloryzacji.

 Permanentną koloryzację Indola PCC wyróżnia:

Jakość koloru - Skoncentrowane mikro-pigmenty dogłębnie wnikają w włókna włosów

Aktywna Pielęgnacja - Opatentowany Nutri-Care Complex wzmacnia wewnętrzną i zewnętrzną strukturę włosów

Gładka Konsystencja - Szybkie łączenie i łatwość aplikacji

Kompletna Linia Produktów - PCC to linia około 100 odcieni zgrupowanych w 5 kategoriach

Konsystencja i zapach - Gładka, kremowa konsystencja zapewnia przyjemną aplikację oraz ułatwia dogłębną penetrację pigmentów; delikatna, owocowa nuta zapachowa umila zabieg koloryzacji

Kluczowe składniki formuły koloryzująco-pielęgnującej Indola PCC

 

Skoncentrowane mikro-pigmenty zawarte w składzie farb Indola PCC to mikroskopijne molekuły nierozwiniętych prekursorów koloru, które są w stanie głęboko wniknąć we włókna włosa.Takie nagromadzenie molekułów jest możliwe ze względu na ich niewielki, mikroskopijny rozmiar. Gwarantuje to intensywność koloru. Dzięki skutecznemu utlenianiu za pomocą zaawansowanego składu dewelopera skoncentrowane mikro-pigmenty rosną i instalują się we wnętrzu włosów. Rezultatem tego są żywe, intensywne i trwałe kolory.

Nutri-Care Complex czyli pielęgnacyjny kompleks 3 składników - Seryna, P-Lipidy EFA i Mirapol to podstawa technologicznie zaawansowanej koloryzacji trwałej.

Seryna to podstawowy aminokwas, jeden z bloków budulcowych struktury keratynowej włosów. Działanie: penetruje w głąb włókien włosów,zwłaszcza uwrażliwionych. Jako pierwotny aminokwas seryna wnika w strukturę włosa i wypełnia jej ubytki.  W rezultacie wzmacnia włosy oraz niweluje wszelkie skutki fizycznego stresu, który może powstawać podczas procesu koloryzacji.

P-Lipidy EFA to kationowy składnik pielęgnacyjny preparatów kosmetycznych. Jego obecność poprawia kondycję włosów, zwiększa trwałość kolorów do kolejnego mycia. W rezultacie struktura włosów po nałożeniu na nie Permanentnej Koloryzacji Pielęgnującej Indola Profession jest znacznie mniej zniszczona i porowata.

Mirapol to kationowy polimer, którego działanie w połączeniu z działaniem P-Lipidów EFA wzmaga efekt pielęgnacyjny włosów w trakcie i po koloryzacji. Rezultatem jest wygładzona struktura włosów

S.E.T. - Technologia Emulsji Wygładzającej połączone działanie składników pielęgnacyjnych zawartych w kremie koloryzującym i kremowym deweloperze daje gładką kremową bazę, która jest łatwa w mieszaniu i użyciu.

 

Znalazłeś błąd w opisie lub na zdjęciu?