Klocki Blocki Mubi Posterunek Policji MU6611B

od sklepfantazja
W kategorii Klocki / Pozostałe
od 125,00 zł
Dostępny
15,00 zł
najtańsza dostawa
Nowy
stan
Brak oceny
ocena sprzedawcy
14 dni
na odstąpienie umowy

sztuk
125,00 zł
lub
Kontakt ze sprzedawcą
Lokalizacja: Kraków
Płatność przez: PayU, Pobranie, Przelew
SKU 6509
Wymiary z opakowaniem -1.00m x -1.00m x -1.00m

Klocki Blocki Mubi Posterunek Policji  MU6611b


Jeśli szukasz zabawki dla dziecka, która nie tylko zainteresuje je na długie godziny, ale także pozytywnie wpłynie na rozwój wyobraźni, wybierz zestaw klocków. Jest to uniwersalna zabawka, która spodoba się tak samo chłopcom, jak i dziewczynkom. Ogromny zestaw policyjny składający się z klocków o różnych kolorach i wymiarach zapewni dzieciom fantastyczną zabawę na długi czas. Mnogość elementów umożliwi zabawę wielu osobom jednocześnie — uważamy, że klocki są świetną rozrywką dla całej rodziny.


Zestaw Klocków zawiera 38 elementów wykonanych z bezpiecznych i atestowanych materiałów. Prezentowany posterunek policji, po złożeniu zachwyci każdego małego fana służb specjalnych. Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia tych klocków z innymi z serii Mubi tworząc całe miasteczko Policyjne. 


Cały zestaw zawiera ponad 30 elementów, z których możemy zbudować Posterunek policji z radiowozem.


Wszelkie elementy wchodzące w skład przedstawianej zabawki wykonane są z bezpiecznych dla dziecka, atestowanych materiałów. Zestaw ten posiada certyfikat CE, dlatego jest idealnym prezentem dla dzieci — zwłaszcza tych, które ukończyły 3. rok życia. 


Wymiary opakowania:


9,5 x 46 x 34 cmZasilenie bateriami: 2 x 1,5V (AA) brak w zestawie

Znalazłeś błąd w opisie lub na zdjęciu?
691567805