Kolejka pociąg towarowy z wagonami i stacją RC0507

od sklepfantazja
od 164,28 zł
Dostępny
Kupiła 1 osoba
Gratis
najtańsza dostawa
Nowy
stan
Brak oceny
ocena sprzedawcy
14 dni
na odstąpienie umowy

sztuk z 6
164,28 zł
lub
Kontakt ze sprzedawcą
Lokalizacja: Kraków
Płatność przez: PayU, Pobranie, Przelew
SKU 15257-uniw
Waga 1740 kg
Wymiary z opakowaniem -1.00m x -1.00m x -1.00m

Świetna, imitująca pociąg towarowy z wagonami i stacją, zdalnie sterowana kolejka, posiada system rozładunku transportowanego towaru oraz możliwość modyfikacji torowiska. Jest to świetna zabawka dla dzieci interesujących się pociągami, zapewni długie godziny zabawy i mnóstwo frajdy małemu maszyniście.
Całą kolejkę napędza nowoczesny pociąg towarowy, do którego można doczepić dołączone w zestawie wagony. Może poruszać się po torze do przodu z 2 prędkościami lub do tyłu z 1 prędkością. Szybkość jest regulowana za pomocą pilota z dźwignią, działającego na podczerwień. Skład kolejowy jest wykonany w całości z plastiku, z dbałością o każdy szczegół, przez co wygląda bardzo realistycznie. Posiada wszystkie niezbędne do zabawy elementy min. tory, znaki drogowe, drzewa, stację przeładunkową oraz pociąg towarowy wraz z różnymi wagonami. Tory posiadają charakterystyczny i łatwy sposób łączenia, dzięki czemu są bezpieczne i wytrzymałe w użytkowaniu. Wagony, które można doczepić do pociągu to: wagon ze zbiornikiem paliwa, osobowy oraz do transportu drewna. Kolejka posiada stację do załadunku oraz rozładunku bali, z zamontowanym chwytakiem oraz samochodem do ich transportu. Elementy rampy pomocne podczas transportu ciężkich bali są ruchome. Taka mnogość elementów, pozwala na niezliczoną ilość kombinacji podczas budowania trasy dla pociągu podczas zabawy. 


W skład zestawu wchodzi:
- pilot
- pociąg towarowy
- wagon cysterna
- wagon pasażerski
- wagon transportowy z 8 balami
- drzewa 4 szt.
- znaki i oświetlenie drogowe (9 elementów)
- samochód do załadunku
- tunel
- tory 32 szt.
- przejazd przez torowisko (3 elementy)
- stacja załadunku (do złożenia)


W zestawie znajduje się 66 elementów.

Do lokomotywy należy włożyć 3 baterie 1,5V AAA (brak w zestawie) oraz do pilota 2 x 1,5V AAA (brak w zestawie).

W lokomotywie i pilocie należy przełączyć przełączniki na opcję ON. Zestaw zsynchronizuje się ze sobą i zacznie działać.


Ten jedyny w swoim rodzaju tor będzie idealnym prezentem dla każdego miłośnika pociągów i kolejek. Staranne wykonanie i niezliczona ilość detali z pewnością przyciągnie uwagę dziecka i nie pozwoli mu się nudzić. Modele kolejek są doskonałym sposobem na wspólną zabawę z rodziną lub rówieśnikami.
Zestaw zapakowany w bardzo ładne kolorowe pudełko, idealnie nadające się na prezent.
W ofercie Jokomisiada znajdą Państwo więcej kolejek elektrycznych min. kolejki starodawne, dymiące, z peronami, wagonami towarowymi, wagonami pasażerskimi na pilota. Zapraszamy:)

Znalazłeś błąd w opisie lub na zdjęciu?
691567805